Centrum Zdrowia MEDFEMINA

Przychodnia ginekologiczno-położnicza

Szpital dla kobiet
Blog

Szpital dla kobiet

Prywatny szpital ginekologiczno-położniczy mieszczący się we Wrocławiu. Jest placówką, w której opieką na najwyższym poziomie otacza się każdą kobietę, która tego potrzebuje. W placówce leczona jest endometrioza, wykonuje się zabieg cesarskiego cięcia oraz operacje nietrzymania moczu. Szpital dysponuje najbardziej nowoczesnym sprzętem od renomowanych producentów.

Obsługiwany jest przez wykwalifikowany personel. Każdy lekarz, który współpracuje z placówką posiada naprawdę wysokie kwalifikacje, które regularnie podnosi. Uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach jest dla personelu szpitala Medfemina absolutną podstawą.

Lekarze to jednak w tej placówce nie wszystko. Nie można zapominać o oddanych swojej pracy położonych, które z troską i empatią podchodzą do każdej pacjentki.

Placówka ma doskonałe warunki lokalowe, co sprawia, że pobyt w niej jest zdecydowanie mniej stresujący. Szpital jest niewielki, pomieszczenia pomalowane w przyjazne kolory. Do dyspozycji pacjentek są dobrze wyposażone łazienki.

Usługi placówki Medfemina

Szpital Medfemina oferuje opiekę najlepszych specjalistów oraz skuteczne leczenie endometriozy. Sprawdźcie naszą ofertę – endometrioza.