Centrum Zdrowia MEDFEMINA

Przychodnia ginekologiczno-położnicza

USG piersi: podstawowe badanie wykrywające nowotwór piersi
Blog

USG piersi: podstawowe badanie wykrywające nowotwór piersi

Rak piersi to choroba, która dotyka mnóstwo kobiet w naszym kraju. Dla wielu kobiet jest to wyrok śmierci. Wcale jednak tak być nie musi: nowotwór piersi, który zostanie wykryty we wczesnym stadium może zostać całkowicie wyleczony. Ogromne możliwości dają dzisiaj kobietom nowoczesne badania diagnostycznego. Należy do nich między innymi USG piersi, które wykonywane jest w klinice Medfemina.

Klinika dysponuje nowoczesnym aparatem ultrasonograficznym. Badanie wykonywane jest przez lekarza, który ma bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu kobiety, które zdecydują się na badanie właśnie w klinice Medfemina mogą być pewne, że uzyskany wynik jest wiarygodny. Badanie jest w pełni bezpieczne i nie wiąże się z żadnymi dolegliwościami bólowymi oraz ryzykiem powikłań.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w klinice Medfemina jest ono zawsze wykonywane z pełnym poszanowaniem intymności pacjentki.

Jeśli chcesz wykonać USG piersi w dobrej placówce i na naprawdę nowoczesnym sprzęcie, Medfemina to świetny wybór. Sprawdź ofertę – USG piersi Wrocław.